| Mobile | RSS

درباره ما

پردیس نیوز یک پرتال به زبان فارسی برای ایرانیان است.

با افزایش روزافزون سایت‌های اطلاع‌رسانی/خدماتی در اینترنت، درک ارتباط موضوعی و مفهومی، مابین اطلاعات/خدمات ارائه شده در آنها روزبه‌روز اهمیت بیشتری می‌یابد. ابزارهای جستجوی موجود در اینترنت نیز با استفاده از کلمات کلیدی موجود در این سایت‌ها و فرمول‌های پیچیده‌ای که به مرور زمان توسعه داده‌اند به طبقه‌بندی آنها می‌پردازند.

بدیهی است که این روش تنها پاسخگوی بخشی از نیازهای کاربران و شاید تنها یک نقطه شروع در اینترنت است. پرتال‌ها با استفاده از ابزارهای جستجو و ابزارهای دیگر مورد بحث در تکنولوژی ساخت پرتال وظیفه ایجاد یک ارتباط از پیش تعریف شده با نقطهٔ شروع و پایان مشخص را به عهده دارند.به همین منظور پرتال‌های اختصاصی مربوط به سازمان‌ها در هنگام پاسخگوئی به ارباب‌رجوع می‌بایستی عملیات موردنیاز مراجعین خود را از پیش با نقطهٔ شروع، توالی انجام کار و نقطهٔ پایان مشخص نمایند. عملیات موردنیاز مراجعین ممکن است در یک‌لحظه چندین سیستم موجود در سازمان را تحت تأثیر قرار دهند. پرتال‌های عمومی نیز اهدافی این چنین با کارکردهای گوناگون را دنبال می‌نمایند.رسالت پردیس نیوز به‌عنوان یک پرتال عمومی، توانائی بخشیدن به کاربران خود در ابعاد گوناگون کار و زندگی است. ارائه اطلاعات در زمینه‌های مختلف و ایجاد ارتباط الکترونیکی با تولیدکنندگان اطلاعات و یا دارندگان آن در حوزه‌های فرهنگ و هنر، اقتصاد و تجارت، علم و آموزش، بهداشت و درمان و … به همراه ایجاد بستری مناسب برای انجام عملیات موردنیاز کاربران، هدف اصلی ما در پردیس نیوز است که به یاری خداوند بزرگ و استفاده از تکنولوژی‌های نوین در راه رسیدن به آن گام برداشته‌ایم.

امید است با عنایت دارندگان و تولید کنندگان اطلاعات، راهنمائی همکاران حوزهٔ فن‌آوری‌ اطلاعات و خواست کاربران پردیس نیوز این هدف دست‌ یافتنی باشد.

با تشکر

مدیر سایت 😉

تماس با مدیر:
Facebook: https://www.facebook.com/Amir.Rafiezadeh.Asil
Instagram: https://www.instagram.com/amirrafiezadeh/
Telegram ID: Telegram.me/AmirRafiezadeh

Follow up: اینستاگرام | Follow up: فیسبوک | Follow up: تلگرام

Leave a Reply 7578 views, 3 so far today
Follow Discussion

۲ Responses to “درباره ما”

  1. حسن دیانت Says:

    سلام خوبی برای اولین بار سایت شما را دیدم فکر نمی کردم این قدر حرفه ای باشد
    فردا می بینمتون ۱۳۸۹/۰۳/۱۰ ۱۱:۲۳

  2. nasim Says:

    سلام. میشه یک کتاب خوب در رابطه با ایمونو ژنتیک معرفی کنید.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

WT3P66861R8A23331R8A2401Meli1R8A25251R8A25221R8A24511R8A25031R8A24871R8A2419